Prekių krepšelis 0,00 EUR ( 0 )
Sveiki, Jūs nesate prisijungęs.

Darbo rūbai < Atgal

FHB BRUNO FHB BRUNO FHB BRUNO FHB BRUNO FHB BRUNO FHB BRUNO FHB BRUNO FHB BRUNO FHB BRUNO
Be PVM 50,37 EUR Su PVM 60,95 EUR

FHB BRUNO

Aukščiausios kokybės ir patogumo, patvarios darbo kelnės FHB BRUNO.

 

Šios Tvilo darbo kelnės su kontrastuojančios spalvos detalėmis ir šviesą atspindinčiais intarpais turi 2 dideles užsegamas portfelines kišenes šonuose, viena iš jų su užsegamu skyriumi mobiliajam telefonui, šalia - skyriai pieštukams bei integruota instrumentinė kišenė.

Kelių srityje - dvigubo audinio kišenės kelių paminkštinimams įdėti.

2 didelės užpakalinės kišenės su užsegamais atvartais. Šviesą atspindinčio audinio intarpai prie juosmeninių kišenių ir klešnių apačioje.

Kilpos diržui įsiverti.

Audinys: Tvilas, 50% poliesteris, 50% medvilnė, 300 g/m2

Galimos spalvos: antracito/juoda, balta/antracito, pilka/juoda, smėlio/juoda, žalia/juoda, raudona/juoda, royal/juoda, mėlyna/juoda, chaki/juoda.

Specialūs pasiūlymai
 
INFORMACIJA
 • Pristatymas: Prekės pirstatomos per 1-3 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo, AGRUDA transportu ar naudojantis kurjerių paslaugomis. Didesni nei 100€ užsakymai pristatomis NEMOKAMAI.

   

  Apmokėjimo būdai: Apmokėjimai už prekes gali būti vykdomi elektroniniu pavedimu (registruotiems vartotojams), ar grynaisiais mūsų salone.

   

  Prekių gražinimas: Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“.

   

KONTAKTAI

Pelesos g. 1,
Vilnius 02161, Lietuva

Tel.: +370 5 23 11171

info@proteko.lt